Strona główna   Rośliny   Zwierzęta   Technika   Zima   Glony   Oczko   Listy   Linki   Mapa serwisu   Forum   Sklep

KATALOG FIRM

Oczko wodne - KATALOG FIRM

Aby dodać firme do katalogu należy zaakceptować poniższe zasady dodawania firm, oraz wypełnić formularz.

ZASADY DODAWANIA FIRM

1. Katalog firm - oczko wodne jest stworzony dla miłośników oczek wodnych, a nie dla firm. Dlatego w trosce o czytelników dodawane są do niego jedynie najlepsze firmy z danej branży. Każda zgłoszona strona jest dokładnie weryfikowana i w przypadku niedostatecznej zbieżności tematycznej zgłoszenie jest odrzucane. (Dzieje się tak niestety w większości przypadków).

2. Poniewarz jest to katalog internetowy, podstawowym warunkiem jest posiadanie firmowej strony www. Dla firm nie posiadających własnej strony możemy stworzyć internetową wizytówkę lub stronę firmową w domenie www.twojafirma.oczkowodne.net. Istnieje oczywiście możliwość wyboru dowolnej innej domeny. Oferujemy najniższe ceny za wykonanie strony (już od 50 zł).

3. Podstawowy wpis w katalogu jest bezpłatny i może zawierać maksymalnie 120 znaków. Dana firma może być dodana tylko w jednej kategorii.

4.Wpis rozszerzony może zawierać do 500 znaków, dane teleadresowe firmy, oraz baner reklamowy. Wpis rozszeżony jest umieszczany na pierwszym miejscu w danej kategorii (w chwili dodania).
Cena wpisu rozszerzonego to jedynie 5 zł za miesiąc, lub 50 zł za rok.

5. W przypadku sklepów internetowych możliwy jest tylko płatny wpis w cenie 25 zł/miesiąc.

6.Google Page Rank katalogu (PR=3) daje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania google i innych wyszukiwarek. Wszystkie linki są linkami bezpośrednimi.


Dla firm zainteresowanych reklamą na innych stronach serwisu zapewniamy niewysokie ceny i wysoką oglądalność (nawet do kilku tysięcy odsłon dziennie). Reklama w serwisie jest bardzo skuteczna i cechuje ją "wysoka klikalność", z uwagi na to, że czytelicy w większości przypadków odwiedzają serwis w celu znalezienia informacji o konkretnym produkcie. Wszelkie pytania dotyczące reklamy w serwisie proszę kierować na adres

Firmy zainteresowane katalogowaniem i pozycjonowaniem stron (płatne linki pozycjonujące) zapraszam na stronę page rank up. Można tam dowiedzieć się podstawowych pojęć odnośnie pozycjonowania i zrozumieć jak podnieść pozycję swojej strony w wyszukiwarce. Na stronie znajduje się przybliżony wzór na obliczenie pagerank.

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nazwa firmy: 
Adres e-mail:   Strona www: 


Rodzaj działalności jaką firma się zajmuje (zaznacz właściwy)

Rośliny wodne 
Sklep internetowy
Akcesoria techniczne
Akcesoria chemiczne
Materiały do budowy i gotowe formy oczek
Projektanci i wykonawcy
inny:


Zasięg działalności firmy

ogólnopolski
lokalny


Opis firmy, komentarz, uwagi.Po zweryfikowaniu danych, firma zostanie dodana do katalogu.

Strona główna  Katalog firm  Do góry

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i tekstów tylko za zgodą autora strony. Copyright © by AurorA 1998-2012.

Strona powstała:  10/03/2006. Ostatnio aktualizowano: 23-7-2011   Odsłon w serwisie: 98598   Wizyt na stronie: 1    On line: 37