Strona główna   Rośliny   Zwierzęta   Technika   Zima   Glony   Oczko   Listy   Linki   Mapa serwisu   Forum   Sklep

PRAWA AUTORSKIE

    Wszystkie materiały zamieszczone na stronach tego serwisu są chronione polskim i międzynarodowym prawem autorskim zgodnie z "Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r". Dotyczy to zarówno zdjęć jak i tekstów oraz ich fragmentów. Wszystkie teksty które znajdziesz w tym serwisie są mojego autorstwa.

mgr inż. Arkadiusz Prażmowski

Wykorzystanie w celach nie komercyjnych

Materiały te można kopiować i przechowywać oraz drukować na własne potrzeby (w celach nie komercyjnych). W przypadku umieszczania materiałów mojego autorstwa na nie komercyjnych stronach internetowych niezbędna jest moja zgoda. Zwykle zgadzam się na to, pod warunkiem podania mojego nazwiska i adresu strony z której te materiały pochodzą.

Wykorzystanie w celach komercyjnych

Każdorazowe użycie jakichkolwiek materiałów (lub ich fragmentów) zgromadzonych w tym serwisie (teksty, zdjęcia), w celach komercyjnych, wymaga pisemnej zgody autora. Istnieje także możliwość nabycia fotografi, napisania artykułów lub stworzenia stron www na zamówienie.
Szczegóły można uzgodnić pisząc na adres E-mail

"Framing" (dotyczy stron nie komercyjnych)

Jeśli chcesz pokazać zawartość którejkolwiek ze stron tego serwisu w ramce (ang. "frame"), umieszczonej w innej witrynie internetowej, nie widzę przeciwwskazań. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, proszę mnie o tym wcześniej poinformować.

Inne materiały

Na stronach tego serwisu znajdują się zdjęcia pochodzące z innych witryn internetowych - adresy wszystkich witryn z których one pochodzą podane są w "dymkach", które pojawiają się po najechaniu na nie kursorem.  Są one publikowane za zgodą ich autorów. Zdjęcia te będą w miarę możliwości sukcesywnie zastępowane na fotografie mojego autorstwa.Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i tekstów tylko za zgodą autora strony. Copyright © by AurorA 1998-2012.

Odsłon w serwisie: 11794   Wizyt na stronie:    On line: 3